Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Grabice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Łanowa

Lubsko(Grabice + 21 km)

77 000 zł985 m² 78,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pierwsza z siedmiu wydzielonych działek budowlanych o nr 238/8 w Lubsku przy ulicy Łanowej, położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Konopnica

Konopnica(Grabice + 15 km)

11 000 zł3 700 m² 2,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości w postępowaniu ld1m/gup-s/607/2025 sprzeda nieruchomość w postaci niezabudowanej nieruchomości gruntowej, województwo: łódzkie, powiat: rawski, gmina: rawa Mazowiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żabiniec

Żabiniec(Grabice + 12 km)

90 000 zł1 436 m² 62,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,1436ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy oznaczona na rysunku studium kierunków i uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Koszykarzy

Chróścice(Grabice + 19 km)

103 000 zł830 m² 124,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna, jedyna taka działka w Chróścicach, przy drodze o nawierzchni asfaltowej, z trzech stron ogrodzona. Należy tylko zrobić bramę i jednostronne ogrodzenie. Takie media jak woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Domaszowice

Domaszowice(Grabice + 17 km)

270 000 zł68,44 m² 3 945,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem i działką - gmina Domaszowice | 68m Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł479 m² 1 020,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Sprzedający wystawia fakturę vat ( możliwość odliczenia 23 % podatku vat) Kupujący zwolniony z zapłaty podatku pcc Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stawowa

Bierdzany(Grabice + 16 km)

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży posiadłości zlokalizowanej w bardzo zielonej, spokojnej wsi Bierdzany tuż przy granicy Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa się z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zawada

Zawada(Grabice + 22 km)

800 000 zł4 111 m² 194,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży dla inwestora lub dewelopera atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Zawadzie k. Opola. Przedmiotowy grunt o powierzchni 4111 m2 w kształcie regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowy Kurzeszyn

Nowy Kurzeszyn(Grabice + 19 km)

1 680 000 zł285 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący typu dworek położony w miejscowości Nowy Kurzeszyn -8 km od Rawy Mazowieckiej, 17 km od Skierniewic, 70 km od Warszawy. Dojazd samochodem do trasy S8 - ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stogniewice

Stogniewice(Grabice + 25 km)

89 000 zł3 500 m² 25,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. 3500 m2 położona w Stogniewicach gmina Rychtal, powiat kępiński , w luźnej zabudowie domów jednorodzinnych. Posiada dostęp do dwóch dróg publicznych - z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grabice,lubuskie

490 000 zł156 m² 3 141,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 156m2 z 4 działkami o łącznej powierzchni 8800 m2 zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy niedaleko Gubina-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabice

Grabice,opolskie

122 000 zł103 m² 1 186,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 378 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący do remontu działka 24 ar Grabice gm. Murów Proponujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Grabice w gminie Murów /ok. 5 km. od Murowa/. Dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij